top of page
biały Materiał
stolik Goście bok.jpg
5.jpg

Oferta weselna

Hotel Słoneczny Brzeg to miejsce, które zostało zaprojektowane, aby goście mogli cieszyć się wyjątkowym i niezwykle komfortowym pobytem. Inspirację zaczerpnięto z otaczającego nas krajobrazu. Pokoje są przestrzenne, ceny konkurencyjne, a świadczone usługi na najwyższym poziomie.

Nasz personel doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że podróż może być męcząca, dlatego zawsze dokłada starań, aby pobyt naszych gości przebiegł w doskonały sposób. Zapraszamy do zapoznania się z naszą witryną, aby dowiedzieć się więcej o naszych pokojach, posiłkach oraz udogodnieniach. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Do zobaczenia!

Wesele pod gołym niebem?

Hotel "Słoneczny brzeg" oferuje swoim gościom możliwość organizacji wesela pod gołym niebem nad malowniczym jeziorem Dadaj.

 

Położony w pięknej scenerii mazurskich lasów i jezior, hotel oferuje niepowtarzalną okazję do zorganizowania niezapomnianego wesela w otoczeniu przyrody. Goście mogą cieszyć się pięknym widokiem jeziora i okolicznej natury podczas uroczystości, a hotel zapewnia profesjonalną obsługę i wyśmienitą kuchnię. Wyprawienie wesela na świeżym powietrzu  to niezapomniane przeżycie dla Młodej Pary i ich gości.
 

bottom of page